Body by Peter pilates | Telefon: (+372) 5323 1087 | E-mail: info@bodybypeter.com

Pilatese stuudio - Body by Peter

Märkus: Pilates, mis on eksisteerinud rohkem kui 80 aastat, on tõhus ja turvaline treenimisviis, kui seda õpetab ja rakendab õigesti kvalifitseeritud „litsentseeritud instruktor”. Kuid viimase 25 aasta jooksul on sõna ´pilates´ jõudnud massidesse, kui autoriõiguse kohtuasja tulemusena tunnistas USA föderaalkohus/riigikohus mõiste ´pilates´ üldiseks ja lubas selle piiranguteta vabakasutusse. Kahjuks lubas see seadus lugematutel vale-pilatesestuudiotel ja vale-treeneritel valenõudeid tehes astuda pilatese turule, teenimaks tulu sellelt eriteadmisi nõudvalt fitnessi alalt, ning selle tulemusena on avalikkus nüüd silmitsi vastukäiva teabega selle kohta, mis pilates on, kuidas see töötab ning millistele nõuetele peaks vastama treener.

Body by Peter´i klassikaline pilates

Mis teeb Body by Peter´i klassikalise pilatese eriliseks? Meie missioon ja kohustus on säilitada Joseph Pilatese algse töö terviklikkus. Meilt saad just selle, mida Joseph Pilates alustas ja õpetas – autentne, täpne ja truu tema punktuaalsetele treenimisnõuetele ja -tehnikatele. Ei mingeid kompromisse, vaid ehe, jahmatavate tulemustega „klassikaline pilates”. Garanteeritud! Veelgi enam, Body by Peter´i treeningtehnika toob maailmaklassi tulemused, sest seda õpetab kõrge kvalifikatsiooniga "Romana Kryzanowska litsentsiga" treener, kes on asjatundja pilates-treeningu spetsiifika kohandamises sinu keha vajadustele ja võimekusele, andes sulle parima füüsilise mõju.

Elitaarse ja eksklusiivse litsentseerimisprogrammi täitmiseks tuleb läbida vähemalt 6 kuu pikkune ja 600-tunnine ulatuslik individuaaltreening "Level Pilates Masters" meistrite käe all ning sooritada kaheosaline eksam, millest üks osa on 11-tunnine intensiivne kirjalik eksam ja teine tõsine praktiline eksam, mis viiakse läbi inimkehal "Level 1 Pilates Masters" meistri egiidi all.

Meie lähenemine pilatese-treeningule hõlmab üle 500 harjutuse matil ja Gratzi poolt toodetud masinatel, mis on disainitud ja kavandatud Joseph Pilatese enda poolt. Body by Peter usub terviklikku lähenemisse treeningule, mis hõlmab hinge, keha ja vaimu, jõu suurendamist ilma tohutu massita, saledate reite ja lameda kõhuga, ilusa toonuses keha loomist, millele on omane hea kehahoid, painduvus, väledus ja igakülgne liikuvus. Meie tugevus- ja kehahoiakutreeningute abil arendad lihasjõudlust, jõudu ja võimet sooritada keerulisi ülesandeid, mis on omased kõigile spordialadele ja elustiilidele.

Meie pilatese-tehnikad ei tule kasuks mitte ainult toonusele, vaid on ka teraapilised ja kasutatavad operatsiooni- või sünnituseelse või -järgse taastusravi alustena. Samuti on meie treeningud välja töötatud valuga toime tulekuks, kõrvaldades seljavalu ja lülisambahaigused nagu skolioos, diskisopistus, istmikunärvipõletik, aga ka kõiksugu liigese-, luu ka füüsilised vigastused, mis takistavad meie võimet igapäevaselt normaalselt tegutseda.

See on turvaline ja mõistlik harjutuste kogum, mis aitab sul välja näha ja tunda end suurepäraselt!

Tule ja vaata, miks Body by Peter'i maailmaklassi "Klassikalise pilatese stuudio” - heaks kiidetud ja toetatud inimeste poolt, kes leiutasid pilatese – on rahva esimene valik ja miks seda peetakse üheks parimaist ja erilisimaist „klassikalise pilatese” treeningkeskustest.


Peter Napoliello

Sertifitseeritud Pilatese Treener

about peterPeter leidis kire pilatese vastu kliendina, treenides haiguse raviks ning tema jaoks olid tulemused nii imepärased, et oma sõnade järgi ta „leidis jumala”. Kirg kasvas ja varsti pühendas ta kogu oma aja pilatese instruktori õpingutele Romana Kyzanowska (maailmakuulus selle ala meister ja Joseph Pilatese protežee) ja tema tütre Sari Majia Santose (1. astme meistrite õpetaja) juhendamisel.

Pärast aastatepikkust intensiivset treenimist atesteeriti ta pilateses ning Los Angeleses elades ja meelelahutusäris juhtival positsioonil töötades suutis ta teha sujuva kannapöörde, meelitades mitmeid kuulsusi, muusikuid, näitlejaid, modelle ja profisportlasi oma Malibu stuudiosse, kus tema treeningute moto ja juhtmõte oli ning on tänaseni "Changing Bodies & Re-arranging Minds".

Peter on esinenud arvukates telesaadetes, reklaaminud lugematutes ajakirjades ja artiklites ning on tunnustatud ja nõutud maailmaklassi elukutseline treener, kellel on suurepärased oskused motiveerida. Ta on õpetanud kõikjal USAs ja Euroopas ning elanud ja õpetanud ka Bermuudal. Tema usaldusväärsed pilatese instruktori tunnistused kehtivad ka operatsiooni- ja sünnituseelsetele ja -järgsetele taastusravitehnikatele ning lülisambahaiguste ja erinevat tüüpi füüsiliste vigastuste ja puuete tarvis loodud treeningutele.

Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust   Kontakt